برای تغییر تاریخ تولد ابتدا از انتهای سایت زبان را انگلیسی کرده ، تاریخ تولد را درست کنید سپس دوباره به فارسی برگردانید.

Welcome to انجمن تیم امنیتی سایبر اسپیریت

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

msaeedi

کاربر تازه وارد
  • تعداد ارسال ها

    1
  • تاریخ عضویت

  • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

درباره msaeedi

  1. درود دوستان عزیز در این تایپک مختصرا میخوام روشهای موثر افزایش ممبر رو خدمتتون عرض کنم. توجه داشته باشید برای افزایش ممبر موثر دو راه پیش روی شماست : 1) با پرداخت هزینه سفارش تبلیغ دهید : درسته خیلی از کانالهای لینکدونی در تلگرام با فریب و اعضای فیک هیچ بازدهی موثری برای شما ندارند و فقط جیب شما رو خالی میکنند ؛ اما این همه ماجرا نیست، اگر کمی پیگیر باشید متوجه خواهید شد که کانال های لینکدونی هستند و پیدا میشوند که هم قدیمی و هم اعضای کاملا فعال دارند که با چند بار انجام تبلیغات ورودی های بسیار بالایی رو دریافت میکنید، کانال گروه تلگرام یکی از آنهاست که علاوه بر هزینه های بسیار ناچیز بازدهی بسیار مناسبی را برای شما به همراه دارد. 2) بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای تبلیغ رایگان انجام دهید : در اینصورت میتوانید به مرجع گروه های تلگرام مراجعه نموده و لینک های خود را به ثبت برسانید تا شاهد افزایش عضو گروه های تلگرام خود باشید. نکته : مطمئن باشید راه سومی وجود نداره ؛ شاید پیش خودتون تصور کنید که با اد ممبر به سرعت جلو می افتید و نیاز به انجام موارد بالا نیست ؛ به هیچ وجه اینطور نباشید، بنده در اثر تجربه خدمتتون عرض میکنم تا به حال هیچ کسی با اد ممبر نتونسته موفق بشه چون تمام اعضا فیک و به زور وارد میشن که در نهایت همه لفت میدن و تمام هزینه های شما از بین میرود. پس هیچ وقت این اشتباه رو نکنید. ممنون که وقت گرانبهایتان رو برای مطالعه این چند خط گذاشتید.

درباره ما

تیم سایبر اسپیریت در سال 1397 توسط جوانان علاقه مند به برنامه نویسی ، طراحی سایت ایجاد شد. شما در سایبر اسپیریت میتوانید آموزش ببینید ، سفارش دهید ، تبدیل به یک برنامه نویس و طراح سایت شوید.هدف اصلی این تیم بالا بردن امنیت کاربران فضای مجازی است!